BLOG

PW Agrounima - 25 lat w branży produkcji maszyn dla rolnictwa

Obecność w sektorze rolniczym wymaga dużego zaangażowania, ponieważ gospodarka rozwija się w bardzo szybkim tempie. Chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, dopełniamy wszelkich starań, by każdy odbiorca naszych usług był zadowolony nie tylko z funkcjonalności, ale także z jakości, jaką posiada każde z produkowanych przez nas urządzeń. W ciągu 25 lat działalności nie tylko rozszerzyliśmy, ale także znacznie udoskonaliliśmy naszą ofertę.

Dobro klienta to podstawa

Lata doświadczenia w sektorze rolniczym umożliwiają naszej firmie zaspokajanie potrzeb klientów w 100%. Wiemy bowiem jak nikt inny, jak dużo pracy oraz czasu wymaga zajmowanie się własną działalnością rolniczą. Wiemy także, że każdy człowiek ma inne potrzeby i oczekiwania wobec sprzętu, w który inwestuje. Dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, oferując wyłącznie wysokiej jakości produkty, które cechują się trwałością na lata.

Agrounima specjalizuje się w produkcji i sprzedaży zgarniacze do obornika, dla budynków stanowiskowych i wolnostanowiskowych, jednak w naszej ofercie znaleźć można także usługi, takie jak produkcja sprzętu dla przemysłu rolnego, przenośników czy też konstrukcji stalowych. Tak rozbudowana działalność jest możliwa dzięki specjalistycznemu parkowi maszynowemu oraz zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników.

Specjalistyczny sprzęt dla każdego gospodarstwa

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi produkty służące do zagarniania oraz do usuwania obornika. Dzięki tym maszynom możliwe jest szybkie i dokładne usunięcie zanieczyszczeń pochodzenia zwierzęcego. Najczęściej wykorzystywane w rolnictwie są zagarniacze mechaniczne, ponieważ doskonale sprawdzają się w podłużnych budynkach dla bydła i trzody chlewnej. Cały system działania jest zmechanizowany, a usuwanie obornika odbywa się poprzez wykorzystanie wideł poruszających się na ustalonej wcześniej trasie. Cały proces przeprowadzany jest stopniowo, aż do całkowitego usunięcia zanieczyszczeń. System ten można dostosować do specyfiki budynku, a jego długość może wynosić nawet 100 metrów.

Wróć do bloga