agrounima

Kontakt

P.W. AGROUNIMA
rok założenia 1992

Biuro i Zakład Mechaniczny:
ul. Transportowa 21
63-700 Krotoszyn
tel.: +48 62 725 77 88
kom.:   +48 504 237 864
kom.:
   +48 602 102 942
mail: agrounima@agrounima.pl
mail: biuro@agrounima.pl
strona: www.agrounima.pl


Contact in English / Kontaktdaten auf Deutsch 
+48 502 524 150


AGROSKŁAD Rozdrażew
- pawilon handlowy:
ul. Koźmińska 15 a
63- 708 Rozdrażew
tel: +48 62 722 16 00
mail  agrosklad@agrounima.pl

Tłumacz Google

Rozszerzenia stworzone przez Google

Przenośnik taśmowy

Przenośniki taśmowe

Produkt producenta przenośników

Przenośniki taśmowe to obok przenośników ślimakowych i przenośników kubełkowych jeden z wielu produktów, które wytwarza firma P.W. Agrounima z Krotoszyna. Tego typu urządzenia znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w rolnictwie, ale również w wielu dziedzinach przemysłu i usług. Podobnie jak przenośniki kubełkowe, są niezastąpione przy transporcie materiałów sypkich, takich jak kruszywa, surowce produkcyjne czy ziarna zbóż. Przenośniki taśmowe z Krotoszyna powstają z materiałów najlepszej jakości oraz z zastosowaniem rozwiązań technologicznych, dzięki którym wyróżniają się wysokim poziomem funkcjonalności niezawodności.

Jako producent przenośników taśmowych konstruujemy te urządzenia na indywidualne zamówienie klientów. Dzięki temu są one optymalnie dostosowane do warunków pracy i typu transportowanego materiału. Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie zlecenia każdego typu. Nasze przenośniki taśmowe służą do transportu materiałów sypkich, a także drobnicy paczkowanej i workowanej. Cały proces przenoszenia odbywa się przy pomocy taśmy na powierzchni przenośnika. W zależności od zastosowania, mogą służyć na przykład do transportu urobku (przemysł wydobywczy), a także do innych zadań na przykład w przemyśle spożywczym i drogowym.

Prosta budowa i łatwa konfiguracja

Nasze przenośniki taśmowe wyróżniają się nieskomplikowaną budową. Dzięki temu każdy klient, który zdecyduje się na zakup, będzie mógł we własnym zakresie tak skonfigurować ich działanie, by było zgodne z jego zapotrzebowaniem. Oprócz tego wszystkich zainteresowanych naszą propozycją zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów dostępnych w ofercie.  Produkujemy maszyny do usuwania gnojowicy i konstrukcje niezbędne do wyposażenia obór. Świadczymy też usługi serwisowe i wykonujemy prace obróbcze na maszynach CNC.

Główne zespoły i podzespoły przenośnika taśmowego:

  1. zespół napędowy, w skład którego wchodzą: bęben napędowy, kompletne obudowy łożysk, motoreduktor (typu: Nord, SEW lub inne)
  2. bęben zwrotny z układem napinającym ( uciągowym)
  3. bęben napinający
  4. taśma transportowa
  5. krążniki

Wydajność do 800 T/h.

Na wyprodukowane urządzenia udzielamy gwarancji. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.



Sprawdź pozostałe nasze produkty: