agrounima

Kontakt

P.W. AGROUNIMA
rok założenia 1992

Biuro i Zakład Mechaniczny:
ul. Transportowa 21
63-700 Krotoszyn
tel./fax: +48 62 725 77 88
kom.:   +48 602 102 942
e-mail: agrounima@vp.pl
e-mail: agrounima.biuro@wp.pl
strona: www.agrounima.pl


Contact in English / Kontaktdaten auf Deutsch 
+48 502 524 150


AGROSKŁAD Rozdrażew
- pawilon handlowy:
ul. Koźmińska 15 a
63- 708 Rozdrażew
tel/fax  +48 62 722 16 00
e-mail  agrosklad15a@wp.pl

Tłumacz Google

Rozszerzenia stworzone przez Google

Przenośnik taśmowy

Przenośniki taśmowe

Produkt producenta przenośników

Przenośniki taśmowe to obok przenośników ślimakowych i przenośników kubełkowych jeden z wielu produktów, które wytwarza firma PW Agrounima z Krotoszyna. Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie zlecenia każdego typu. Nasze przenośniki taśmowe to urządzenie służące zarówno do transportu materiałów sypkich (czyli tego samego typu, które będą w stanie transportować przenośniki kubełkowe i ślimakowe), a także drobnicy paczkowanej i workowanej. Cały proces przenoszenia odbywa się przy pomocy taśmy na powierzchni przenośnika. W zależności od zastosowania, mogą służyć na przykład do transportu urobku (przemysł wydobywczy), a także do zadań na przykład w przemyśle spożywczym i drogowym.

Prosta budowa i łatwa konfiguracja

Z racji nieskomplikowanej budowy naszych przenośników taśmowych, każdy klient, który zdecyduje się na ich zakup, będzie mógł we własnym zakresie tak skonfigurować ich działanie, by było zgodne z jego zapotrzebowaniem. Oprócz tego wszystkich zainteresowanych naszą propozycją zapraszamy także do sprawdzenia pozostałych produktów dostępnych w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami np. : wygrodami stanowiskowymi i zgarniaczami obornika.

Główne zespoły i podzespoły przenośnika taśmowego:

  1. zespół napędowy, w skład którego wchodzą: bęben napędowy, kompletne obudowy łożysk, motoreduktor (typu: Nord, SEW lub inne)
  2. bęben zwrotny z układem napinającym ( uciągowym)
  3. bęben napinający
  4. taśma transportowa
  5. krążniki

Wydajność do 800 T/h.

Na wyprodukowane urządzenia dajemy gwarancję, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Sprawdź pozostałe nasze produkty: