agrounima

Kontakt

P.W. AGROUNIMA
rok założenia 1992

Biuro i Zakład Mechaniczny:
ul. Transportowa 21
63-700 Krotoszyn
tel.: +48 62 725 77 88
kom.:   +48 504 237 864
kom.:
   +48 602 102 942
mail: agrounima@agrounima.pl
mail: biuro@agrounima.pl
strona: www.agrounima.pl


Contact in English / Kontaktdaten auf Deutsch 
+48 502 524 150


AGROSKŁAD Rozdrażew
- pawilon handlowy:
ul. Koźmińska 15 a
63- 708 Rozdrażew
tel: +48 62 722 16 00
mail  agrosklad@agrounima.pl

Tłumacz Google

Rozszerzenia stworzone przez Google

agrounima
Bęben napędowy


Producent bębnów napędowych i napinających oraz innych podzespołów przenośników

Bębny napędowe do przenośników stanowią jeden z ważniejszych obszarów naszej działalności. Konstruujemy je nie tylko na własne potrzeby, ale przede wszystkim jako podzespoły do urządzeń innych producentów. Niezmiernie istotną kwestią jest zatem, aby zarówno one, jak i produkowane przez nas bębny napinające wyróżniały się doskonałą jakością oraz solidnością wykonania.

Od lat współpracujemy z największymi producentami przenośników jako podwykonawca zespołów napędowych tj. bębnów napędowych i napinających.

Nasze bębny napędowe wykonujemy według wytycznych dostarczonych przez klienta.

Zasadniczą część produkcyjną firmy AGROUNIMA stanowią także przenośniki. Wykonujemy zarówno części do tych urządzeń, jak i ich profesjonalne remonty. 

W naszym asortymencie mamy również kompletne przenośniki kubełkowe, ślimakowe i taśmowe. Jako producent bębnów napędowych i napinających nie tylko możemy zaoferować Klientom części zamienne do naszych urządzeń. Gwarantujemy też, że podczas napraw serwisowych wymienimy uszkodzone podzespoły na nowe – własnej produkcji i dopasowane do sprzętu.

Bębny napędowe - specyfikacja

Napędowe bębny przenośników, proponowane przez naszą firmę, są przeznaczone do napędu każdego urządzenia transportowego. W zależności od istniejących potrzeb, mogą być wykonane w wariancie "gładkim" bądź "ogumowanym". Ponadto bębny mogą zostać dostarczone jako samodzielne elementy lub kompletne zespoły wraz z łożyskami i oprawami łożysk.

Wymiary produkowanych elementów:
  • szerokość taśm – od 400 mm do 1200 mm
  • średnica bębna – od 150 do 1000 mm

Na wyprodukowane bębny podnośników udzielamy gwarancji, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych przez nas bębnów napędowych i napinających wraz z wsparciem na każdym etapie współpracy.


Sprawdź pozostałe nasze produkty: