agrounima

Kontakt

P.W. AGROUNIMA
rok założenia 1992

Biuro i Zakład Mechaniczny:
ul. Transportowa 21
63-700 Krotoszyn
tel.: +48 62 725 77 88
kom.:   +48 504 237 864
kom.:
   +48 602 102 942
mail: agrounima@agrounima.pl
mail: biuro@agrounima.pl
strona: www.agrounima.pl


Contact in English / Kontaktdaten auf Deutsch 
+48 502 524 150


AGROSKŁAD Rozdrażew
- pawilon handlowy:
ul. Koźmińska 15 a
63- 708 Rozdrażew
tel: +48 62 722 16 00
mail  agrosklad@agrounima.pl

Tłumacz Google

Rozszerzenia stworzone przez Google
Producent usuwaczy obornika i przenośników – P.W. AgrounimaLogo PW Agrounima

Poznaj naszą firmę

Przedsiębiorstwo wielofunkcyjne Agrounima z siedzibą w Krotoszynie to znany producent usuwaczy obornika, urządzeń dla przemysłu rolnego, konstrukcji stalowych, przenośników, który funkcjonuje na rynku od 1992 roku, kiedy to pojawił się jako indywidualna działalność gospodarcza. Zakres wykonywanych przez nas zadań jest bardzo rozbudowany i obejmuje między innymi wytwarzanie różnego typu urządzeń rolniczych (w tym między innymi  usuwaczy obornika, osuszaczy zbóż, przenośników kubełkowych  i innych ), konstrukcji stalowych, , obróbkę skrawaniem, obróbkę ślusarską, handel i kooperację producencką.

Rozbudowane możliwości

W codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta. Wszyscy zgłaszający się do nas zleceniodawcy mogą liczyć na solidnie wykonane produkty, do wytworzenia których używamy sprawdzonych technologii . Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który staramy się stale modernizować wraz z biegiem lat i rozwojem technicznym.

Specjalizujemy się w technice usuwania obornika, ale nie ograniczamy świadczonych usług jedynie do tej części asortymentu. Prowadzimy działalność np. w zakresie handlu techniką rolniczą, wyposażania budynków inwentarskich, a także wielu innych. W składzie produktów Agrounimy znajdziecie między innymi usuwacze obornika /UP RP nr 4745/, automatyczne usuwacze obornika, osuszacze zbóż, wózki gospodarcze, taczki terenowe, przenośniki kubełkowe, taśmowe, ślimakowe, które z racji solidności zapewnią Państwu długoletnie użytkowanie.

Wszystkich klientów obecnych i przyszłych zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą w siedzibie firmy, jej filii handlowej w Rozdrażewie lub przy okazji imprez targowych.