agrounima

Kontakt

P.W. AGROUNIMA
rok założenia 1992

Biuro i Zakład Mechaniczny:
ul. Transportowa 21
63-700 Krotoszyn
tel./fax: +48 62 725 77 88
kom.:   +48 602 102 942
e-mail: agrounima@vp.pl
e-mail: agrounima.biuro@wp.pl
strona: www.agrounima.pl


Contact in English / Kontaktdaten auf Deutsch 
+48 502 524 150


AGROSKŁAD Rozdrażew
- pawilon handlowy:
ul. Koźmińska 15 a
63- 708 Rozdrażew
tel/fax  +48 62 722 16 00
e-mail  agrosklad15a@wp.pl

Tłumacz Google

Rozszerzenia stworzone przez Google

Wygrody stanowiskowe

Wygrodzenia stanowiskowe dla bydła

Dla każdego hodowcy bardzo ważne jest zarówno dobre zarządzanie obornikiem i gnojowicą, jak też zwierzętami, w tym odpowiednie oddzielenie stanowisk w oborach. W przypadku obór uwięziowych lub bezściółkowych idealnie do tego celu sprawdzają się wygrody stanowiskowe. W przypadku stanowisk krótkich najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie przegrody z dopasowanymi uwięziami łańcuchowymi i pasowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu z użyciem wygród stanowiskowych mamy pewność co do optymalizacji zagospodarowania przestrzeni a zwierzęta mają całkowitą swobodę przebywania na stanowiskach. Jednocześnie, wraz z zachowaniem odpowiedniej swobody, możliwe jest ograniczenie ruchu zwierząt wzdłuż innych stanowisk. Wygrody stanowiskowe powodują ponda to, że zwierzęta mają ograniczoną możliwość trzymania łba nad żłobem w pozycji leżącej.

Zróżnicowany asortyment

Produkujemy różne typy wygród stanowiskowych, które łączy jedno – solidne wykonanie, które zapewnia możliwość użytkowania przez lata. Nasza firma stara się, aby do klientów trafiały wyłącznie sprawdzone jakościowo produkty. Wszystkie są wykonane z rury o grubości ścianki od 3,2mm do 4mm oraz są zabezpieczone antykorozyjnie – odpowiednie ocynkowanie ogniowe zapewnia trwałość produktu.

Kojce porodowe dla macior / loch
Przegrody wykonywane w całości u nas. Gr. ścianki rury: 3,2-4mm, ocynk ogniowy. Na życzenie klienta możliwe modyfikacje oraz możliwość dołożenia koryt. Przy większej ilości zamówionych wygród możliwy upust.

agrounima


Uwięzi tupu DETROIT
Uwięzi / wygrody DETROIT wykonywane w całości u nas. Gr. ścianki rury: 3,2-4mm, ocynk ogniowy. Na życzenie klienta możliwe modyfikacje oraz możliwość dołożenia akcesorii. Przy większej ilości zamówionych wygród możliwy upust.
agrounima

Uwięzi typu B

System uwięzi typu B umożliwia jednoczesne zwalnianie wszystkich krów z boksów legowiskowych. Zabezpieczenie antykorozyjne - ocynkowane.

ilustracja

1. zwalniacz uwięzi
2. haczyk uwięzi
3. jarzmo
4, 5. pas
6. obejma łaocuchowa
7. przegroda stanowiskowa prawa
8. przegroda stanowiskowa
9. przegroda stanowiskowa lewa
10. mocowanie łaocucha

ilustracja

Przegrody stanowiskowe dostępne są w wersji podstawowej z rurą o grubości ścianki 3,2mm oraz w wersji wzmocnionej (dla bydła opasowego i bukatów) ze ścianką o gr. 4mm. Aby system wygrodzeo rolniczych w budynku tworzył spójną całośd, konieczne jest zastosowanie różnego typu elementów złącznych, które wiążą ze sobą poszczególne elementy. Wśród nich możemy wymienid różnego typu obejmy, jarzma, złączki i uchwyty.

Zwalniacz uwięzi
Zwalniacz uwięzi – umożliwia
jednoczesne uwolnienie
kilku sztuk.
Haczyk uwięzi.
Haczyk uwięzi.
  Mocowanie łaocucha.
Mocowanie łaocucha.

Zestawy uwięziowe z jarzmem, łańcuchem lub pasem